Definitely does not work with stylists

27. prosince 2011 v 17:55 | Vinnie.♥ |  ♥ Interviews ♥
Blake Lively má možná žhavý a složitý milostný život (Přes léto byla ve vztahu s hercem Leonardem DiCapriem a teď se dává dohromady s Ryanem Reynoldsem)

''Rozhodně nespolupracuji se Stylisty.''Potvrdila hvězda seriálu Gossip Girl 9. Prosince v US Weekly v NYC''Oblekám se podle toho jak se cítím.Nic složitého v tom nehledejte.Nevím..na své fotky,které byly pořízené z ulice se moc nekoukám.''

Není ovšem žádným tajemstvím,že když se obleče do rozmanité škály stylu jako jsou Channel nebo elegantního stylu Michael Kors.Blonďatá kráska dokáže skvěle pracovat se škálou různých stylů ale i barev.Je si také velice podobná svému televiznímu charakteru,Sereně Van Der Woodsen.

A malý trik jejich skvělých blond vlnitých kadeří?''Je to jednoduché!Vylezu poránu ze sprchy a dám si vlasy do drdolu.Potom si je pročešu a opět si je svážu do drdolu''Vysvětluje''Vážně mám štěstí,že mi to drží většinou celý den.Ale někdy to taky nevypadá zase tak dobře!''

Kolik Hollywoodských celebrit si bere příklad z blond vlasů Blake Lively,ale tahle pohledná blondýna si bere příklad z někoho úplně jiného!

''Rosie huninghton-Whiteley je jednoduše nádherná!''Přemýšlí 24-letá hvězda''Vždy když se prochází po ulici tak vypadá tak skvěle!Elegantní ženy jako je ona jednoduše miluju!''

Blake nakonec samu sebe označila jako ''malicherného pekaře'' nejspíš tím narazila na svou účast ve ''Sprinkles'' a pečení koláčků ze kterých výtěžek poputuje do Somálska na pomoc chudým dětem,kterým hrozí smrt z nedostatku peněz.jídla a čisté vody.

''Jsou delikátní a nejlepší je na tom to,že půjdou na dobrou věc!Za 90 dní zemřelo něco okolo 29,000 dětí a 649,000 je stále v ohrožení života.A jenom proto,že tam vládne ten z nejhorších hladomorů za posledních 60.let.''Zanaříkala''Je tak neuvěřitelné a zároveń smutné jak lidi jsou líní a je pro ně těžké napsat šek anižby z toho něco vytěžily.Tohle je dobrá věc jak inspirovat lidi k dobré věci.''

Článek jsem si přeložila sama proto kopíruj jedině se zdrojem!

Blake Lively může mít teplé a těžké milostný život (Leonardo DiCaprio si ze letos v létě, a je nyní připojen k Ryan Reynolds), ale jedna věc, kterou ani nenapadne se se stylistou.

"Nechci pracovat s stylista," Gossip Girl Herečka řekla US Weekly v New Yorku 9. prosince. "Rád bych, co cítím. Někdy to jsou opravdu krásné, ale oni prostě nemají fotografii dobře, a to je to. Já nevím, já opravdu podívat na fotky na mě, když jsem na veřejnosti. "

Ale není žádným tajemstvím, že jestli ona je vyzdobený v rozmarný stvoření Chanel nebo elegantní Michael Kors plášť, Blonde Beauty nemá problém pracovat gamut stylu spektra - vlastnost, která je podobně jako její filmový charakter Gossip Gir, Serena van der Woodsen. A přidávat k její nízké nároky na údržbu vkus? Její get-up-and-go účes.

"Co mám udělat, je doslova jsem se ze sprchy, dát do drdolu baletka, já to trochu suchý, pak se vraťte zpět do drdolu baletka," vysvětlila. "Pak jsem si to a je to zvlněná. Takže mám štěstí, že si myslí, že, ale některé dny, to nevypadá moc dobře! "

Zatímco mnoho hvězd v Hollywoodu může vypadat až k živým a její poutavé vypadá, herečka říká, že obdivuje jiné blondýnka v Tinseltown.

"Rosie Huntington-Whiteley je perfektní hledá," živá, 24, uvažoval. "Ať si to na ulici, ona vypadá tak Regal a elegantní celou dobu a já jsem rád, že."

Ale kromě talent pro sestavení atraktivní soubory, hvězda sama popisuje jako "persnickety pekař" příliš, a tak je logické, že herečka spolupracuje s posype pekárna v NYC vytvořit speciální košíček z toho 100 procent výnosů by měli prospěch Somálsko.

"Jsou chutné a to jde do takové neuvěřitelné věci. Novinky v srpnu byl za 90 dní, 29.000 dětí zemřelo a 649 tisíc ohrožených a stále umírá každým okamžikem, protože je to nejhorší hladomor za 60 let, "řekla. "Je to neuvěřitelně smutné a já jsem zjistila, že je těžké mít lidi jen podepsal šek, pokud něco z toho, takže to je dobrý způsob, jak inspirovat a dát zpět."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2010 - 2011 | Fansite | HeartLively.blog.cz
Hosting | blog.cz